Motosikletli Kurye Hizmeti için

Lider Kurye Haberler

Motosikletli Kurye Hizmeti için

Motosikletli Kurye Hizmeti için

MOTOSİKLETLİ KURYE

İstanbul dahilinde gönderileriniz MOTOSİKLETLİ KURYE ‘lerimiz  tarafından en kısa sürede masanızdan alınarak göndermek istediğiniz adrese ivedi bir şekilde imza karşılığı teslim edilerek teslimat detayları e-mail adresinize gönderilir. MOTOSİKLETLİ KURYE hizmeti üç şekilde verilir.

1- Normal Kurye

2- Ekspres kurye

3- Vip Ekspres Kurye

Normal Kurye

– Motosikletli Kuryelerimiz Gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp göndermek istediğiniz güzergah üzerinde başka bir müşterinin de sipariş vermesi durumunda kuryemizin ikinci müşteriye uğrayıp aynı güzergaha evrak alıp teslimatı yapmasıdır.

Bu tür Motosikletli KURYE gönderilerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 30 dk. ile 180 dk. arasında değişmektedir.

 

*  Ekspres Kurye

– Acil gönderileriniz de kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu hizmette Motosikletli kurye’ lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir. Bu süre İstanbul içerisinde Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak 10 dk. ile 30 dk. arasında verilirken uzaklığa göre yeşilköy ve kartal arasında 60 dk. ile 75 dk. arasında değişir.

Ekspres KURYE Ücreti normal Motosikletli kurye tarifesinin 2 katıdır.

VİP Ekspres Kurye

-Çok çok acil gönderileriniz de kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu hizmette Özel Motorlu Kurye ‘ lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir. Bu süre İstanbul içerisinde Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak 10 dk. ile 50 dk. arasında verilir.

VİP Ekspres KURYE Ücreti normal Motosikletli kurye tarifesinin 4 katıdır.

 

Enter your keyword