Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye olarak istenilen Motorlu Kuryelerimizi acil gönderilerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Motorlu kurye’ lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede  istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda taşırlar.Ekspres Kurye Gönderilerinde gönderi alındıktan sonra Kurye başka hiçbir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir.

Ekspres Kurye Gönderilerinin teslimat süreleri Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak yakın gönderilerde 10 dk. ile 30 dk. arasında verilirken uzaklığa bağlı olarak 60 dk. ile 75 dk. arasında değişir.

Ekspres KURYE Ücreti normal kurye ücretinin 2 katıdır.

Motorlu Kuryelerimiz ile sadece  İstanbul ili ve çevresindeki yakın illere hizmet verilmekte olup ,  özel kurye takip sistemimizle takip edilmektedirler. Göndermek istediğiniz motorlu kurye gönderisinin istanbul içerisinde nerede olduğunun hiç önemi yoktur. Lider Kurye ye sipariş verildikten sonra size en yakın Lider Kurye elemanı gönderinin alınması gereken adrese yönlendirilir ve gönderinin en kısa sürede alınması sağlanarak yerine ulaştırılır.

Moto Kurye Gönderisi yapılırken bir kaç konuya dikkat edilmesi gerekir Kuryelerimize verilecek gönderiler sipariş verildikten sonra hemen hazırlanarak bir

zarfa veya kurye poşetine gönderilen yerin adresi yazılarak hazırlanmalı böylece Kuryelerin bekleme yapmaması sağlanarak

Ekspres Motorlu Kurye nin hemen hareket etmesi sağlanmış olur.

Ekspres Motorlu Kurye siparişleriniz için  (0212) 224 1 224 – 0212 224 34 34 numaralı telefondan Lider Kurye ye sipariş verebilirsiniz.

Enter your keyword